Ważny Komunikat : Informacja o połaczeniu spółek - 

Plan połączenia spółki ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach ze spółką BuildDesk Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach 

------

W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Administrator

 

2010-10-29 13:56:51

Witam serdecznie,

Zapis w ustawie o gospodarce nieruchomosciami posiada tylko informacje że w trakcie wyceny nalezy uwzględnić m.in. świadectwo charakterytsyki energetycznej budynku oraz dodatkowo zapis, ze pośrednik ma prawo wglądu w dokumenty budynku w tym swiadectwo charakterystyki energetycznej budynku.

Jednakże niedawno uzgodnione stanowisko w sprawie nowelizacji Dyrektywy wprowadza już przymusowe kary, tak wiec jest to nieuniknione i nasz ustawodawca bedzie musiał dostosować nasze prawo do unijnego.

Pozdrawiam
Tomasz Weber

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt