Ważny Komunikat : Informacja o połaczeniu spółek - 

Plan połączenia spółki ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach ze spółką BuildDesk Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach 

------

W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

dan

 

2019-03-22 08:22:16

Witam,

kto może wykonać wg aktualnych przepisów, audyt energetyczny potrzebny do uzyskania premii termomodernizacyjnej? Jeżeli posiadam wpis w https://rejestrcheb.miir.gov.pl/, to legalnie mogę wykonać ten audyt?

Pytanie może banalne ale nigdy nie wykonywałem audytów, zajmowałem się tylko świadectwami i projektowanymi charakterystykami.

Jakby ktoś mógłby pomóc to byłbym wdzięczny

Pozdrawiam
Tomasz E.

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt