W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Administrator

 

2010-10-29 13:39:50

Witam,

To jakie swiadectwo Pan wykonuje zalezy od rodzaju budynku jak i sytuacji w ktorej Pan wykonuje swiadectwo. Np w przyapdku oddawania do uzytkowania robi Pan swiadectwo dla całego budynku, w przyapdku sprzedaży poszczególnych lokali, jeśli posiadają oddzielne systemy grzewcze przygotowuje Pan świadectwo dla tego lokalu. Jeśli współny system grzewczy to śiwadectwo jest dla całego budynku.

W przypadku częsci lokali usługowych i mieszklanych wystarczy je wyodrębnić jako osobne strefy (niemieszkalne i mieszkalne)

Klakta schodowa moze zostać uwzględniona jak wewnetrzna przestrzeń komunikacyjna jeśłi jest "w obudowie" budynku.

Pozdrawiam
Tomasz Weber

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt