W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Administrator

 

2010-10-26 21:24:38

Witam
Proszę spojrzeć do rozporządzenia; załącznik nr 6 pkt 3.2 str. 53 (....powierzchnia adiabatyczna) Jest tam wyjaśnienie jak należy traktować takie powierzchnie -przegrody
Pozdrawiam Wiesław

Administrator

 

2010-10-26 21:25:51

Witam,

poprawnie powinno się powierzchnie drzwi odjąć, jednak w ramach dodatkowego nakładu pracy i przełożenia tej pracy na końcowy wynik proponuję sprawdzić jak wielkość powierzchni przegród wewnętrznych wpływa na ten wynik Uśmiech . W programie BDEC bardzo łatwo można to sprawdzić. 

Pozdrawiam, Konrad Witczak.

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt