W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Administrator

 

2010-10-26 21:06:23

Witam...

1) wymiary podłogi, podobnie jak wymiary innych przegrod zewnętrznych, do liczenia strat ciepła określamy wg wymiarów zewnętrznych czyli po obrysie zewnetrznym;

2) wg. wymiarow zewnetrznych (norma 13789) wysokosc scian do strat ciepla liczymy od gornej powierzchni podlogi danej kondygnacji do gornej powierzchni podlogi kolejnej kondygnacji.

Pozdrawiam, Konrad Witczak.

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt