W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Eligiusz

 

2018-03-07 10:38:23

Witam. Przygotowałem charakterystykę do projektu budowlanego za pomocą programu Buid Desk. Takich charakterystyk przygotowałem już nie mało i jak do tej pory żaden urząd nie kwestionował tego. Tym razem jest jednak inaczej, cytat z postanowienia: "- uzupełnienia o charakterystykę energetyczną budynku, wykonaną zgodnie z przepisami dotyczącymi metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku;"
Spotkał się ktoś już z czymś takim?

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt