W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Magdalena

 

2015-10-16 14:22:08

co z błędami w zatwierdzonym na stronie MI świadectwie? Z uwagi na brak możliwości podglądu gotowego dokumentu, który tworzymy wpisując dane, może pojawić się błąd. Literówka, ale też grubszy błąd. Co wtedy należy zrobić? Usunąć świadectwa z rejestru się nie da, poprawić i edytować też nie. Jakiś list z oświadczeniem czynnego żalu, oczywistej pomyłki czy...? Jaką wiedzę/doświadczenie mają Państwo w tej materii.
ps. proszę nie kwitować sprawy w stylu " nie uważałeś jak robiłeś, to rób jak uważasz".

Admin

 

2015-10-18 22:31:35

Cenna uwaga , pani Magdaleno. Może uda mi się coś więcej ustalić w tej kwestii to napiszę.
AD

inż

 

2017-01-23 11:43:59

Ja wtedy zawsze pisze poprzez Zgłoś uwagę, że świadectwo o numerze takim i takim zostało zarejestrowane niepoprawnie/z błędem, i rejestruję je jeszcze raz. Czyli dla tego samego budynku mam 2 świadectwa. I też pisze do Ministerstwa przez Zgłoś uwagę, że w miejsce niepoprawnego świadectwa dodano poprawne o numerze ... Póki co uprawnień mi nie odebrali. Niemneij zawsez zanim się zatwierdzi, warto porządnie sprawdzić od deski do deski.

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt