W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Arkadiusz

 

2015-05-09 10:40:07

nie udaje mi się wgrywać certyfikatów do wykazu ministerialnego, brak reakcji z ministerstwa, na telefony odpowiadają: proszę próbować, ale po 10 razach mam dość. Nie mówiąc już ze zdjęcia nie wchodzą  do wykazu. raz mi sie udało wgrac ale po wylogowaniu i ponownym wejściu juz  ceraty nie było.
 ponadto nadzór budowlany mówi u nas że nie chce już świadectw i inwestorzy ich nie robią. Generalnie lipa.

Arkadiusz Dębowy

 

2015-05-09 19:00:31

Kolega ma rację ale nie lipa tylko bryndza.Rząd strzelił w oba kolana i sobie i nam (a raczej w oba nasze)
1. zmniejszenie liczby zleceń
2.zmniejszenie kwoty podatków
a tak reasumując to sami sobie robimy dobrze wykonując pracę za psie pieniądze.Są firmy z naszej branży np E***ip które są typowym psem ogrodnika, sam nie zarobi i drugiemu nie da. Jak to możliwe że facet z Olsztyna wykonuje sche w Jarosławiu za 50pln?

inż

 

2017-01-23 11:47:27

A czy po wgraniu świadectwa je zatwierdziłeś? jeśli tak, to zmienił się jego status, czyli nie zobaczysz go już w wykazie roboczych. Zmień filtr na Zatwierdzone. nie sądzę żeby świadectwo "wyparowało":D

inż

 

2017-01-23 11:49:13

Aż tak źle nie jest... Jest jeszcze  program mieszkanie dla młodych, no i w dużych miastach ciągle coś budują, więc jak się trafi zlecenie na nowy blok/osiedle, to nieżły komplecik świadectw do zrobienia jest:)

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt