W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

JB

 

2015-04-20 22:38:24

Wykonuję certyfikat budynku, którego budowa i projekt rozpoczęły się w 2010/11 roku, budynek ma być oddany do użytkowania w 2015 roku ( niebawem ), w tym okresie zmieniły się WT i metodologia. Rozumiem, że certyfikat liczę zgodnie z nowym rozporządzeniem natomiast na końcu przy generowaniu wyników wybieram opcję w programie - odniesienie do warunków technicznych 2008, proszę o potwierdzenie

 

2017-02-10 18:54:38

Podobne pytanie, budynek zaprojektowany i wykonywany wg WT2014, a zakończony w 2017r. Na jakie WT powoływać się w SCHE?

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt