W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

asik

 

2014-12-08 13:05:34

Witam,
CZy pompę ciepłą powinniśmy zaliczyć do energii geotermalnej jeśli jest to układ powietrze -powietrze?

Admin

 

2014-12-10 12:13:48

Witam , nie wiem dlaczego chce pani zaliczyć to do energii geotermalnej..... jest to zwykłe źródło ciepła gdzie nośnikiem energii jest energia elektryczna (wi=3,0) tylko samo urządzenie jest o wysokiej sprawności i to jest istotne w pompach ciepła. pozdrawiam serdecznie
AD

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt