W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

dzasek

 

2013-11-12 15:03:38

No fajnie tylko jak z tego korzystać, by było dobrze zrobione i klient nie wracał z oburzeniem, że mu zwrócili świadectwo? Co to jest system zaprojektowany a system alternatywny? Czy system alternatywny, to jest system , który nie istnieje , lecz pokazuje jak dom mógłby pochłaniać mniej energii? Jak to rozumieć? 

100% klientów ma zaprojektowane ogrzewanie gazowe , a stosuje węglowe ( ekogroszek itp),więc może wybór systemów jest po to. 

Czy ktoś może odpowiedzieć, bo pytań jest wiele.

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt