W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

 

2013-09-29 09:05:18

Proszę sprawdzić jaka jest wartość  Ek . Prawidłowo zrobione świadectwo jest dobre, najwyżej wynik może być zły ale to już problem inwestora. Pani Lucyno, jeżeli traktuje Pani profesjonalnie swoją pracę to zadaniem Pani jest wskazać inwestorowi przyczyny takiego stanu rzeczy- po to są też "uwagi" na świadectwie.
Wiesław

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt