W związku z planowanym połączeniem BuildDesk Polska Sp. z o.o. ze spółką właścicielską : ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. oraz pojawiającymi się pytaniami odnośnie przyszłego funkcjonowania oprogramowania BuildDesk informujemy Państwa, że:

?     +    BuildDesk Energy Certificate

?     +   BuildDesk Energy Audit

?     +    BuildDesk EkoEfekt

będą dostępne dla dotychczasowych użytkowników po zmianach własnościowych w niezmienionej funkcjonalności. Wszelkie zapisane projekty, bazy danych oraz historia obliczeń pozostanie dostępna. Oprogramowanie będzie można w dalszym ciągu wykorzystywać w celu przygotowania:

?      +   Świadectw charakterystyki energetycznej

?      +   Projektowanych charakterystyk energetycznych

?      +   Audytów termomodernizacyjnych

?      +   Audytów ekologicznych

Oprogramowanie BuildDesk zostanie udostępnione bezpłatnie i przebudowane tak, aby stać się elementem platformy ROCKWOOL Design Cloud. Przebudowa rozpocznie się na przełomie roku, ale równolegle, do czasu zakończenia prac, dostępna będzie aktualna wersja serwisu.

-->-->-->
  
Kto / kiedy Posty

Przemysław

 

2013-08-20 17:46:27

Witam ,
W garażu podziemnym (oczywiście nieogrzewanym), zlokalizowana jest wymiennikownia (zarówno na potrzeby c.o. jak i c.w.u.) dla budynku wielorodzinnego. W projekcie wykonawczym instalacji c.o.nie ma ma w niej (wymiennikowni) żadnego grzejnika (w rzeczywistości również go nie ma). Równocześnie w Projektowanej Charakterystyce Budynku, temperatura w niej została określona na +20st C.Czy zatem dla sporządzenia Sche, jest to pomieszczenie "ogrzewane" czy nie?
                                                                                                        pozdrawiam ,
                                                                                                                         Przemysław

Admin

 

2013-08-23 08:56:47

Jeżeli w projekcie przyjęto tam temp dodatnią to proszę traktować to pomieszczenie jako ogrzewane.

 

2013-08-24 08:49:45

Dziękuję z apodpowiedź,

 

2013-09-16 20:21:52

Z wyliczeń  według warunków technicznych EP=175 kWh, a dla ocenianego budynku EP= 380 kWh czy to możliwe? Główny nośnik dla ogrzewania i ciepłej wody to energia elektryczna o wi 3,00.Co zrobić z takimi wynikami?I Takim świadectwem?? Proszę o podpowiedź..

Idź do

Copyright © BuildDesk | Zastrzeżenia prawne | Polityka cookies | Kontakt